اتاق فرار عمارت


اتاق فرار عمارت ، ساخته مجموعه اتاق فرار فریک ( Freak Escspe ) در ژانر ترسناک ، هیجانی ، کاراگاهی ، تعاملی و در منطقه جاهد شهر شهر مشهد میباشد.

اتاق فرار عمارت

اتاق فرار عمارت

اتاق فرار عمارت ، ساخته مجموعه اتاق فرار فریک ( Freak Escspe ) در ژانر ترسناک ، هیجانی ، کاراگاهی ، تعاملی و در منطقه جاهد شهر شهر مشهد میباشد.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 5 تا 12
مبلغ بازی : 200,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : /5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 110 دقیقه
درجه سختی بازی : 8 از 10

رزرو اتاق فرار عمارت

اتاق فرار عمارت یکی از اتاق فرار های مجموعه فریک اسکیپ در منطقه جاهد شهر شهر مشهد واقع شده است .
ژانر اتاق فرار عمارت ، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار عمارت ، 110 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 5 تا 12 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 110 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار عمارت ، برای هر نفر در کمترین حالت، 200,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار عمارت به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار عمارت از این قرار است که ...
یک ماه قبل دختری به طرز مشکوکی در عمارت خانوادگی خود میمیرد و آه و اندوه عمارت را در برمیگیرد. مادر دختر برای دیدار مجدد دخترش رمالی را به عمارت دعوت کرده تا بتواند روح دختر را احضار کرده و مجددا او را ببیند اما در آن شب اتفاقات عجیبی رخ داد و از مرد رمال هیچ اثری نیست. این اخبار به ژاندارمری منطقه می‌رسد و بلافاصله کارآگاهی را مسئول این پرونده میکند اما بعد مدتی از آن کارگاه هم هیچ خبری نشد و ناپدید شد. شخص ناشناسی به دنبال تعدادی کارآگاه خصوصی است تا بتواند پرونده حل نشده عمارت را تکمیل کند. شما و تیمتان باید بعنوان کارآگاهان خصوصی وارد این عمارت شوید و پرونده را حل کنید.

رزرو اتاق فرار عمارت
جهت رزرو اتاق فرار عمارت و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار عمارت میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار عمارت راهنمایی کنند.